nevsehir sehir içi nakliyat, evden eve nevsehir, nevsehir asansör kiralama, nevsehir asansörlü tasima, nevsehir asansörlü tasimacilik, nevsehir asansörlü tasima, nevsehir sehir içi nakliye, Nevşehir evden eve nakliyat, Nevşehir Nakliyat, Nevşehir Nakliyatcılar, Nevşehir evden eve, Nevşehir Asansör Kiralama

ÖZKAYALAR NAKLIYAT

Nevsehir Özkayalar Evden Eve Ilden Ile 

online website builder
özkayalar sehirler arasi evden eve


Şehirlerarası fiyat optimizasyonlarından sizde yararlanın

1 Yol Masraflarının Paylaşılması
Siz İstanbul'dan Antalya'ya taşınıyor iseniz Antalya'dan İstanbul'a gelen bir taşınmadan haberdar edilirsiniz. Böylece İstanbul Antalya arası yol masraflarını paylaşarak tasaruf edersiniz.

2 Boş Dönüş Aracına Yönlendirme
Taşındığınız yol güzergahında boş dönüş yapan evden eve nakliyat firmalarına yönlendirilirsiniz. Böylece 50%'ye varan indirimli seçenekten haberdar olursunuz.

3  Boş Kapasiteyi Doldurma
Taşınacağınız şehre yükü olan ve bu yükün yanına sizin eşyanızı alabilecek evden eve nakliyat firmalarına yönlendirilerek tasarruf yapmanız sağlanır. 

Address

Yeni Mahalle Nar Caddesi Ahmet İçel İş Merkezi No:44 Kat 4 - Nevşehir / Merkez 

Iletisim

Tel: +90 535 636 03 63

Özkayalar Nakliyat

Özkayalar Evden Eve Nakliyat, Nevşehir merkezli olarak kurulmuştur. Nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize güvenilir, modern, titiz, ekonomik ve en kaliteli biçimde hizmet anlayışı sunmaktadır. Firma ekibi olarak müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutmaktayız.
Nevsehirde kaliteli ve uygun fiyatlarla evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.